28.02.2019r. pięcioro uczniów Zespołu Szkół Nr 2 uczestniczyło w bardzo interesującym wydarzeniu skierowanym do najbardziej uzdolnionej młodzieży z Powiatu Płockiego i Sierpeckiego, które odbyło się w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym.
Było to spotkanie motywacyjne „Jak osiągnąć sukces?” z niezwykle ciekawą osobą, Panią Magdaleną Chorzewską, psycholog i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, coachem.

Pani Magdalena Chorzewska od kilku lat jest ekspertem programów Dzień Dobry TVN, TVN24, TVNBiŚ, TVN Style, Polsat News, a
utorką rubryki "Rozwój osobisty" w magazynie Twój Styl oraz wielu innych publikacji, współprowadzącą eksperyment "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowany w telewizji TVN. Prowadzi szkolenia, prelekcje i wykłady z dziedziny psychologii. Z pełnym zaangażowaniem wspiera kampanie społeczne i komercyjne.

Uczniowie zostali zmotywowani do działania i pracy nad sobą.