V FESTYN MAKSYMILIAŃSKI – Zepół „Rytm”

W niedzielę 11 września 2016 r. odbył się w Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu V Festyn Maksymiliański. Młodzież należąca do szkolnego zespołu „Rytm”, wzięła już po raz kolejny udział          w tym wspaniałym przedsięwzięciu. W niedzielne popołudnie o godzinie 16.00 uczniowie sierpeckiego Ekonomika pojawili się na scenie i dali 20 minutowy koncert. Młodzież zaprezentowała się zespołowo oraz indywidualnie. Swój talent wokalny zaprezentowały solistki: Ewelina Szczerbiak z klasy II LOPP, Monika Walter z klasy III LOS, Agata Paszkowska z klasy II LOPP. Zespół „Rytm” wystąpił w składzie: Monika Walter, Agnieszka Krajewska, Alicja Krajewska, Agata Paszkowska, Natalia Kosobucka, Paulina Rakowiecka, Jakub Waliszewski. Grupę przygotowała Anna Stahlke. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.