Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi młodych, stojących przed wyborem ścieżki kariery edukacyjno – zawodowej zorganizował w dniu 19 października 2016r. spotkanie z młodzieżą pn.: „Kariera drogą profesjonalnego rozwoju”, które odbyło się w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

W spotkaniu uczestniczyła czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Elżbiety Popis–Zelmańskiej. Uczennice wysłuchały wystąpień i obejrzały prezentacje przygotowane przez doradców zawodowych i przedsiębiorców:

·         Kierunki techniczne – prawdy i mity.

·         Od pasji do zawodu.

·         Zawody na topie w 2017r.

·         Oczekiwania pracodawców wobec przyszłych kandydatów do pracy.

Trzy uczennice wzięły udział w „Teście wiedzy o przedsiębiorczości, doradztwie zawodowym oraz kompetencjach społecznych”. Aleksandra Piątkowska zdobyła II miejsce, ale zarówno Dorocie Dąbrowskiej, jak i Monice Wiśniewskiej niewiele zabrakło do nagrody.

Ponadto Monika Wiśniewska i Anna Poleszczuk odebrały wyróżnienie za prezentacje wysłaną na konkurs „Moja szkoła – mój świat”.

Niestety nie udało się zdobyć nagrody za konkurs „Autoprezentacja – ja jako osoba, którą warto poznać”, w którym brała udział Dorota Dąbrowska.

Nie tracimy wiary w naszych uczniów i mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach pokażą się z jeszcze lepszej strony.

A kolejne szanse na wygraną już niedługo J