„LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY” – PODSUMOWANIE PROJEKTU

Dnia 27.10.2016r. W Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się uroczystość podsumowania projektu pn.: „LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY”.
Projekt był współfinansowany ze środków SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO. Młodzież z zespołu wokalnego „RYTM” działającego w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu uświetniła galę swoim występem wokalnym. Młodzież pod kierunkiem Anny Stahlke  przygotowała piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Anny Jantar, Haliny Frąckowiak, zespołu „Pektus”. Kuba Waliszewski przepięknie wykonał utwór „Gdybym był bogaty”. Koncert bardzo przypadł do gustu publiczności, przybyłej na uroczyste zakończenie. Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie naszego szkolnego zespołu.

Podczas gali odbyło się także uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie:
 „NA NAJLEPSZY BIZNESPLAN”.  Jury przyznało 3 nagrody. Okazało się,                         że młodzież należąca do zespołu „Rytm” jest bardzo przedsiębiorcza. Główne nagrody otrzymali nasi uczniowie:

1 MIEJSCE
BIZNESPLAN DZIAŁALNOŚCI: Usługi pogrzebowe „KALA”
GRUPA W SKŁADZIE:
1. Magdalena Jackowska
2. Katarzyna Fijałkowska
3. Alicja Krajewska
4. Natalia Kosobucka

2 MIEJSCE
BIZNES PLAN Salonu fryzjersko-kosmetycznego „SIERPCZANKA”
GRUPA W SKŁADZIE:
1. Monika Walter
2. Agnieszka Krajewska
3. Patrycja Krusińska
4. Klaudia Gozdur
5. Katarzyna Kawska

3 MIEJSCE
Dom przyjęć okolicznościowych „SIERPIENICA”
Grupa w składzie:
1. Paulina Rakowiecka
2. Jakub Waliszewski
3. Weronika Pomorska
4. Mateusz Kołodziejski

Dzięki udziale w warsztatach, które odbyły się w naszej szkole w ramach projektu:  „LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY”, dowiedzieliśmy się w jaki sposób postępować, żeby stworzona przez nas firma działała bez zarzutów, a właściciel miał satysfakcję z przyznanych zysków. Młodzież w skuteczny sposób wykorzystała zdobytą wiedzę i wzorcowo stworzyła projekty „Biznes planów”. Nasi ekonomiści starannie pracowali
 w grupach.   Uczniowie dostali cenne nagrody rzeczowe. Uczniowie należący do szkolnej grupy wokalnej „Rytm” to nie tylko dobrzy wokaliści, ale także twórczy przedsiębiorcy. Dziękujemy bardzo Stowarzyszeniu KreAktywni za umożliwienie nam udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.