Poznanie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sierpcu

Dnia 4.11.2016 r. uczennice klasy II LOPP wzięły udział w spotkaniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu.  Spotkanie miało na celu dokładne poznanie placówki, z którą dziewczęta będą współpracowały w roku szkolnym 2016/17. Wicedyrektor SP nr 3 w Sierpcu oprowadziła uczennice po szkole, dokładnie pokazując sale lekcyjne oraz zaplecze dydaktyczne jakim dysponuje sierpecka trójka. Opowiedziała historię szkoły. Omówiła cele i zadania placówki. Przedstawiła uczennicom programy realizowane w szkole. Dzięki temu spotkaniu dziewczęta z klasy pedagogiczno-psychologicznej zdobyły szereg istotnych informacji dotyczących SP nr 3. Teraz dokładnie wiedzą jaką rolę w wychowaniu i nauczaniu dzieci spełnia zaprzyjaźniona placówka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za umożliwienie naszym uczniom zdobywania cennego doświadczenia, które w dużym stopniu przyczyni się do poszerzania wiedzy pedagogicznej.