KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Nawiązując do Świąt Bożego Narodzenia kolejny już raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną. Celem tego konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzowanie działań twórczych młodzieży.

W dniu 21.12.2016r. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród  przez p. wicedyrektor M. Kędzierską.

I miejsce i nagrodę książkową otrzymała  Monika Wiśniewska z klasy II TOT/TE.

Wyróżnienie otrzymały uczennice: Magdalena Zajączkowska z klasy I TE, oraz Joanna Szmigielska z klasy II TS.

Podziękowanie za udział w konkursie otrzymali uczniowie: Sylwia Magiera z klasy I TCPG, Patrycja Sobocińska i Bartosz Miecznikowski  z klasy I WZ.

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Organizatorami  konkursu były: p. A. Laskowska, p. M. Przybyłowska, p. M. Studzińska.