COŚ DLA CIAŁA I COŚ DLA DUCHA

Z okazji DNIA ZDROWEGO ŚNIADANIA w naszej szkole została  zorganizowana akcja „Tydzień Zdrowego Odżywiania”. Imprezie tej przyświecała myśl ,,coś dla ciała i coś dla ducha”. Każdy kto wypożyczył książkę               w nagrodę dostawał witaminkę (jabłko), mógł również odpowiedzieć na pytanie  z zakresu zdrowego trybu życia. Akcja miała za zadanie uświadomić  znaczenie prawidłowego dbania o swoje zdrowie,  jak również zachęcić do czytania. Czasami nie potrzeba nam do szczęścia wiele –  chwila z książką,  może sprawić, że  poczujemy się lepiej.

Cała akcja „TYDZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA” spotkała się z dużym zainteresowaniem i aprobatą ze strony uczniów jak i nauczycieli.

Akcję zorganizowały: p. Joanna Dudzińska, p. Iwona Kątowska oraz p. Mariola Przybyłowska.