19.03.2019 r. w naszej szkole uczniowie z klas 4 TOT/TE: Magdalena Malinowska, Monika Wiśniewska, Paulina Grochocka i 1TG: Mateusz Łaguna, przeprowadzili quiz-"5 minut na geografię". Pytania dotyczyły województwa mazowieckiego. Obejmowały one takie zagadnienia jak: najważniejsze atrakcje, zabytki, ukształtowanie terenu, gleby, surowce mineralne, warunki klimatyczne, wody płynące i stojące, formy ochrony przyrody, zadania z mapą. Każda klasa miała możliwość sprawdzenia swoich wiadomości. Quiz cieszył się dużym powodzeniem, a uczniów którzy podawali prawidłowe odpowiedzi nagrodzono. Organizatorami byli nauczyciele geografii: p. Maria Studzińska, p. Maria Gołębiewska i p. Jacek Rzepecki. Zapraszamy za rok.