Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Świąteczny sukces naszych uczennic!

12 grudnia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbyło się rozstrzygnięcie XI Regionalnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” pt. „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”.
 Wśród laureatów znalazły się uczennice klasy 1 TOT/TS:
 Lena Falkiewicz – III miejsce
 Małgorzata Stefańska – wyróżnienie.
Wielkie brawa za kreatywność i talent! 
Trzymamy kciuki za kolejne artystyczne sukcesy!