Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Kolejny etap konkursu graficznego Master of vectors.

Dziś uczniowe klas graficznych po raz kolejny przystąpili do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Master of Vectors.
Graficy z klas II TG, III TG oraz IV TG walczyli o awans do kolejnego półfinałowego etapu Konkursu Master of  Vectors.
Trzymamy kciuki .
Koordynatorami konkursu są Aneta Kaczyńska i Małgorzata Opalska nauczyciele przedmiotów zawodowych graficznych.
.