Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Kolejny sukces Kingi Adamkowskiej.

Jeszcze nie umilkły echa świetnego wyniku na Olimpiadzie „Rachunkowość w biznesie” a tu kolejny sukces Kingi Adamkowskiej… 3 miejsce w „Konkursie dla uczniów szkół średnich z obszaru finansów i przedsiębiorczości” organizowanym przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych we Włocławku. Opiekunem Kingi była p. Elżbieta Popis-Zelmańska. Takie efekty daje zapał, wytrwałość i ciężka praca. Gratulujemy!!!