Zespół Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego do uczestnictwa w międzyszkolnym konkursie recytatorskim ,,Poetyckie walentynki w Ekonomiku.
Zadaniem konkursowym jest recytacja dowolnie wybranego tekstu poetyckiego w języku polskim, w którym pojawia się temat miłości. Dopuszczalna jest zarówno poezja typowo miłosna, jak i teksty jedynie luźno powiązane z tym tematem.
Konkurs  odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu 16 lutego (piątek) o godzinie 10:00. Karty zgłoszeniowe należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 lutego 2024 r.
Karty zgłoszeniowe i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej szkoły: www.zsnr2sierpc.edu.pl

Karta zgłoszeniowa          Regulamin konkursu